Авторизація
Інформаційний блок
Календар
<<  Березня 2017  >>
 ПН  ВТ  СР  ЧТ  ПТ  СБ  НД 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Користувачі
На даний момент 6 гостей на сайті
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAIKARATE OFUKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL
 
З метою інформаційного оприлюднення!
 
З 11 квітня 2017 року на базі
інституту національного та міжнародного права
МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
відкривається офіційне ДОДЗЬО
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
у Приморському районі міста Одеси,
під безпосереднім керівництвом президента ГО «ФШКОО»
сенсея Ігора Вікторовича Левицького, 3 дан
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
 
000
 
Навчально-тренувальний процес буде спрямований на проведення занять з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате
(в програмі прикладний розділ карате та основи самозахисту для громадян)
 
Графік тренувань (дитяча група)
    - Вівторок; 17.00 - 19.00 вікова група від 4 до 9 років
    - Четвер; 17.00 - 19.00 вікова група від 4 до 9 років
    - Субота; 12.00 - 14.00 вікова група від 4 до 9 років
Тренування проводить:
Інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан
Контактні мобільні телефони (063) 740-09-51, (095) 157-73-71
 
Графік тренувань(підліткова група)
    - Вівторок; 17.00 - 19.00 вікова група від 10 до 13 років
    - Четвер; 17.00 - 19.00 вікова група від 10 до 13 років
    - Субота; 12.00 - 14.00 вікова група від 10 до 13 років
Тренування проводить:
Інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Анатолій Анатолійович Федоров, 1 дан
Контактні мобільні телефони (097) 241-32-32, (066) 298-62-01, (063) 817-12-85
 
Графік тренувань (доросла група)
    - Вівторок; 19.00 - 21.00 вікова група понад 14 років
    - Четвер; 19.00 - 21.00 вікова група понад 14 років
Тренування проводять:
Головний тренер ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан
Контактні мобільні телефони (098) 889-65-30, (050) 010-18-00, (063) 048-06-85
Інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Едуард Юрійович Сотов, 1 дан
Контактні мобільні телефони (067) 745-74-92, (066) 164-71-13
 
 
 
ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ РОЗПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ
 З ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ!
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
 
Адреса проведення занять:
м. Одеса, провулок Бісквітний, будинок 3
(спортивний комплекс економіко-правового коледжу міжнародного гуманітарного університету)
 
Офіційний сайт:
МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
www.mgu.com.ua
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
      З повагою,
Президент ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан
 
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
 
Сьогодні, 18 березня 2017 року святкує свій
День народження
президент ГО «ФШКУ»
бренч чіф (WKOSHINKYOKUSHINKAI) в Україні
шихан Віктор Георгійович Лященко, 5 дан
 003
Спортивна спільнота
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
щиро вітають Віктора Георгійовича з Днем народження, бажають щастя, міцного здоров'я та наполегливості на нелегкому шляху шинкіокушинкай карате.
ОСУ!
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAIKARATE OFUKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL
 
З метою інформаційного оприлюднення!
 
З 15 березня 2017 року на базі
інституту національного та міжнародного права
МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
розпочинає свою тренерську діяльність перший віце-президент  
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
 
003
 
Тренувальний процес буде спрямований виключно на навчання студентів даного вищого навчального закладу основам самозахисту
та тактико-спеціальній підготовці! 
 
Адреса проведення занять:
м. Одеса, провулок Бісквітний, будинок 3
(спортивний комплекс економіко-правового коледжу міжнародного гуманітарного університету)
 
Контактний телефон: (098) 889-65-30
Перший віце-президент ГО «ФШКУ» сенсей І.В. Левицький, 3 дан
 
Офіційний сайт:
МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL
 
Звіт про результати участі збірної команди
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» від  Одеської  області  у 24 відкритому чемпіонаті  Миколаївської області з кіокушин карате «Юний Самурай» серед дітей, юнаків, юніорів та дівчат у розділі куміте, який відбувся у місті Миколаєві 17-18 лютого 2017 року
alt alt
 
 
Загальна кількість учасників збірної команди ГО«ФШКОО» 
Від Одеської області склала 106 чоловік (відповідно до іменної заявки)
 
ПЕРШІ МІСЦЯ
(ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)
1-Холостенко Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2-Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3-Чеботаренко Антон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області  (тренер І.В. Левицький)
4- Галан Микола - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
5-Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
6-Белобрицька Ангеліна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
7-Белобрицький Дмитро - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського   району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
8- Некрасова Анна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
9-Каплунов Вадим - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
10-Аляраши Даніель - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
11- Напалков Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
12-Акопян Геворк - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Набережне, Біляївського  району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
13-Деде Максим - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)  
 14-Цимбалюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)  
 15-Цимбалюк Іван - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
16-Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
17-Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
 
ДРУГІ МІСЦЯ
(СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
18- Опанасенко Вікторія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області  (інструктор-методист О.С. Бордан)
19- Запорожець Евгенія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
20-Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
21-Господинько Костянтин - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
22-Бордан Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
23- Мельничук Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методистК.Г. Запорожець)
24- Новосельцев Дмитро - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
25-Шпульніков Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
26-Сидоренко Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
27-Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
28-Ненова Еріка - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)  
 
ТРЕТІ МІСЦЯ
(БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
29- Сотова Яна - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
30- Самаракіна Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
31-Запорожець Костянтин - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
32-Напалков Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
33-Березин Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
34-Бойцун Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
35-Совбан Артем - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
36-Серенко Володимир - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Набережне Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
37-Давіденко Віталій - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Набережне Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
38-Лаур Максим - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Набережне Біляївського  району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
39-Вернидуб Егор - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
40-Коломієць Анастасія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
41-Смуженко Кирил - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
42-Белецький Давид - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
43-Фаградян Давид - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка Біляївського району, Одеської області  (інструктор-методист О.С. Бордан)
44-Колос Анжеліка - Секція  ГО “ФШКОО” у Київського районі м. Одеса (інструктор-методист А.А. Федоров)
45-Колос Максим - Секція  ГО “ФШКОО” у Київського районі м. Одеса (інструктор-методист А.А. Федоров)
46-Дорош Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
47-Кибич Іван - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
48-Пасічник Павло - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
49-Жовнєр Емілія - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен) 
50-Оснякова Альбіна - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
 
Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»